Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Premium AWD 340HK 5d Aut. |
| Kilometer | 9.431 Km |
| Registreringsdato | 26/08/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.8 |
| Totalvægt | 2745 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | EK91415 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4675179 |
| 21" Alufælge, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, El betjent frontklap, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Massage i førersæde, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Varmepumpe, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Rat m. varme, Soltag, Airbag, Dæktrykssensor, Skiltegenkendelse, B&O audio, Elektrisk parkeringsbremse, Type-2 ladekabel, Isofix, Vejbaneassistent, Kopholder, Matrix LED forlygter |
🚗 FORD CAPRI PREMIUM AWD 340 HK UR🚗
EGEN DEMO - 5 ÅR / 100.000KM GARANTI FRA FØRSTE REG. DATO
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡
✔️ VARMEPUMPE ✔️ PANORAMATAG ✔️ AGR-SÆDER ✔️ 21" ALUFÆLGE ✔️ AWD
💡 UDSTYRSLISTE 💡 21" Alufælge, Fuld LED Matrix forlygter, LED baglygter, Mørktonede ruder bag, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderratt, Rat m. varme, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, Passagersæde m. memory, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Justerbar lændestøtte, Elektrisk bagklap, Panorama tag, AGR-Sæder
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med & uden udbetaling igennem Santander. ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti igennem Fragus, når du køber ny eller brugt bil ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 15.00 🕒 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER