Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear
294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 243HK 5d Aut. |
| Kilometer | 36.420 Km |
| Registreringsdato | 25/09/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Solar Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 45.0 |
| Totalvægt | 2400 kg |
| Længde | 4645 cm |
| Bredde | 2177 cm |
| Højde | 1681 cm |
| Nummerplade | ED25930 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4601801 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2100 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El komfortsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sportssæder, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, Sænket undervogn, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Isofix, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, 18" Alufælge |
Den faceliftet Kuga st-line x med 243 HK og Sync 4 skærm
✅ Vinterpakke, Herunder opvarmet ret og opvarmede bagsæder ✅ Angænger forberedelse - må trække 2100kg ✅ Adaptiv fartpilot m. lane centering assist ✅ Bang & Olufsen premium lydanlæg ✅ Nøglefri døre & start m. el-bagklap ✅ 2-zone auto klimaanlæg ✅ Parkeringssensor for & bag ✅ 360° kamera ✅ Trådløs mobiloplader ✅ Digital instrumentering - SYNC4 med trådløs opkobling ✅ 18-vejs delvis el-justerbare forsæder inkl. memory og lædestøtte ✅ Vognbaneassistance, BLISS, nødbremsesystem m.m
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
308.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER