Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Crossland |
| Variant | 1,2 PureTech GS 130HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 35.000 Km |
| Registreringsdato | 14/03/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1835 kg |
| Længde | 4212 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1605 cm |
| Nummerplade | DX33761 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5345321 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 840 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED forlygter, Rat m. varme, ESP, ABS, Airbag |
PÆN OG VELHOLDT - OPEL CROSSLAND MED AUTOMATGEAR OG 130 HK! SPAR STORT OG KØR FORÅRET OG SOMMEREN I MØDE MED DENNE VELUDSTYREDE CROSSLAND!
VINTERHJUL MEDFØLGER!
Udvalgt udstyr på bilen 😊
✅ Apple Carplay & Android Auto ✅ Bakkamera ✅ Aftageligt anhængertræk + Vinterhjul ✅ Sædevarme ✅ Ratvarme ✅ Automatgear ✅ Led lygter
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Derudover tilbyder vi personlig fremvisning i en radius af 50 km fra butikken. Ønsker du en online eller personlig fremvisning, er du meget velkommen til at kontakte os på 48 20 04 00 alle hverdage mellem kl. 9.00 og 17.30.
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER