Citroën C3 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | up |
| Variant | 1,0 MPI 60HK 5d |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.0 |
| Totalvægt | 1320 kg |
| Længde | 3600 cm |
| Bredde | 1645 cm |
| Højde | 1504 cm |
| Nummerplade | CR49503 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5376811 |
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm |
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Klimaanlæg ✅ Bakkamera ✅ Sædevarme for ✅ Læderrat
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER