Citroën C3 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Eco 2019 Edition 67HK 5d |
| Kilometer | 29.000 Km |
| Registreringsdato | 31/01/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Star Dust |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.4 |
| Totalvægt | 1324 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | CE64131 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2149487 |
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Servo, USB stik, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm |
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Aircondition ✅ Fartpilot ✅ USB & AUX Stik
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Servo, USB stik, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER