Ford Fiesta 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 100HK 5d 6g
104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 114.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential 67HK 5d |
| Kilometer | 13.500 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Mangrove Green |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.2 |
| Totalvægt | 1310 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DL65879 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439103 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, DAB radio, DAB+ radio, Elruder for, Fartpilot, Multifunktionsrat, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Airbag, ESP, Isofix, USB stik, Bluetooth, Centrallås, Læderrat, Udvendig temperaturmåler, Ikke ryger, Start/stop-system, 12V udtag, El-foldbare spejle, Infocenter, Radio, Servo, Sædevarme for, Metallak, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm, Selestrammer, Splitbagsæde, Stofindtræk |
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Multifunktionsrat ✅ Aircondition ✅ Håndfri telefon ✅ Fartpilot ✅ DAB+ radio
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 114.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER