Hyundai i10 1,0 Eco 2019 Edition 67HK 5d
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 |
| Variant | 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d |
| Kilometer | 87.000 Km |
| Registreringsdato | 16/12/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sand Sable Metallic |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 26.2 |
| Totalvægt | 1540 kg |
| Længde | 3996 cm |
| Bredde | 1749 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | CX34399 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3142166 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Nøglefri døre, Nøglefri start, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 17" Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Selealarm, Selestrammer, Service overholdt |
Citroën C3 1.2 PureTech Shine Sport 83HK fra 2020 – super veludstyret, økonomisk og moderne
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Apple CarPlay & Android Auto – spejl din mobil direkte på skærmen ✅ Bakkamera – gør parkering let ✅ Fartpilot – perfekt til motorvejskørsel ✅ Nøgle fri adgang og start ✅ Klimaanlæg – stabil temperatur året rundt ✅ Touchskærm m. navigation via mobil ✅ 17" Alufælge – giver bilen et sporty udtryk ✅ Bluetooth – håndfri telefoni og streaming ✅ Parkeringssensorer bag – ekstra tryghed i byen ✅ Automatisk nødbremse – ekstra sikkerhed ✅ Varme i bagruden
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER