Marc Jepsen
Salgskonsulent
334.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Select RWD 286HK 5d Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Lucid Red |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2675 kg |
|---|---|
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1641 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5054314 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, City steering, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Internet, Massage i førersæde, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Stemmebetjening, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, 19" Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, 360° kamera, Intelli. hastighedsassistent, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Salgskonsulent