Marc Jepsen
Salgskonsulent
394.346 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 EcoBlue Limited 170HK Van 8g Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 14.9 |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5350212 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, 16" Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), Fuld LED forlygter, Skydedør højre side uden rude, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Airbag, Dæktrykssensor, ESP, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Helårshjul, Motor-/Kabinevarmer |
Salgskonsulent