Marc Jepsen
Salgskonsulent
369.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Select AWD 340HK 5d Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blue My Mind |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2740 kg |
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1630 cm |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4939798 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Aircondition, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El komfortsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Massage i forsæder, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 19" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Armlæn bag, Ambiente belysning, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Auto hold, Blindvinkelassistent, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera |
Salgskonsulent