259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 27.358 Km |
| Registreringsdato | 25/09/2023 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grey Matter |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 46.0 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DX28065 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4210690 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| B&O audio, Head-up display, 19" Alufælge, Apple CarPlay, Android Auto, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sportssæder, Sædevarme for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i forruden, Fuld LED forlygter, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, 6 Airbags, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00