353.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | e-5008 |
| Variant | EL GT Pack 210HK 5d Aut. |
| Kilometer | 12.280 Km |
| Registreringsdato | 28/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort Perla Nera |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2900 kg |
| Længde | 4791 cm |
| Bredde | 1895 cm |
| Højde | 1694 cm |
| Nummerplade | EN89598 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5223150 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Klimaanlæg 3-zoner, Fartpilot adaptiv, Multifunktionsrat, Trådløs mobilopladning, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Tagræling, Rat m. varme, 360° kamera, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Fjernbetjent centrallås, Elruder for/bag, Håndfri telefon, Kørecomputer, Mirror link, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Mørktonede ruder bag, 7 sæder, Delkunstlæderindtræk, Delvis alcantara-kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Multijusterbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Antispin, ESP, Isofix, Skiltegenkendelse, Start/stop-system, 19" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Fartpilot, Elruder for, Klimaanlæg, Infocenter, El-spejle, El-spejle med varme, Klimaanlæg 2-zoner, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Varmepumpe, Armlæn, 1 ejer, Alarm, Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Justerbare bagsæder, Splitbagsæde, Stofindtræk, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Aftageligt træk, Elektrisk parkeringsbremse, Helårshjul, Ikke ryger, Leveres nysynet, Nyserviceret, Nysynet, Service overholdt |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00