128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i20 |
| Variant | 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 67.000 Km |
| Registreringsdato | 27/04/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Phantom Black |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1600 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1450 cm |
| Nummerplade | DE86752 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3298302 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, DAB+ radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Infocenter, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Isofix, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Vejbaneassistent, Service overholdt |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00