234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Juke |
| Variant | 1,0 Dig-T Acenta DCT 114HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 30/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Super White |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1725 kg |
| Længde | 4210 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1595 cm |
| Nummerplade | EP94640 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5037864 |
| Max bugsering (uden bremser) | 643 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1250 kg |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00