199.000 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Courier |
| Variant | EL Trend 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 60 Km |
| Registreringsdato | 26/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Glacier White |
| Gear | 1 |
| Døre | 3 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.4 |
|---|---|
| Totalvægt | 3000 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1827 cm |
| Nummerplade | 959452 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5344007 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00