229.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 6.458 Km |
| Registreringsdato | 27/08/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Fantastic Red |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 80.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | EL45968 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5098592 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Varme i forruden, 18" Alufælge, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Områdebelysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Kunstlæder, Multijusterbart rat, Panorama El-soltag, Rat m. varme, Soltag, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Førerovervågning med advarsel, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, B&O audio, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00