219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.500 Km |
| Registreringsdato | 27/08/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 80.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | EL45967 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5117118 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, 18" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Ambiente belysning, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Airbag, Dæktrykssensor, Isofix, Startspærre, Selealarm, Selestrammer, 360° kamera, Fartpilot adaptiv, Apple CarPlay, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, USB-C tilslutning, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Alufælge, Metallak, Delkunstlæderindtræk, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Passager-airbag, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Ikke ryger |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00