139.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Octavia |
| Variant | Combi 1,5 TSI ACT Style 150HK Stc 6g |
| Kilometer | 133.000 Km |
| Registreringsdato | 25/04/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Koks grå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1872 kg |
| Længde | 4667 cm |
| Bredde | 1814 cm |
| Højde | 1465 cm |
| Nummerplade | CY65120 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358206 |
| Max bugsering (uden bremser) | 650 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00