154.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Pro Family 145HK 5d Aut. |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 10/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 54.6 |
| Totalvægt | 2270 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1801 cm |
| Højde | 1552 cm |
| Nummerplade | EJ55350 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5380953 |
| 19" Alufælge, Bakkamera, Automatgear, Apple CarPlay, Android Auto, Klimaanlæg, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Håndfri telefon, El-spejle, Elruder for/bag, El-håndbremse, Kopholder, Panoramatag, Stofindtræk |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00