169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | Avensis |
| Variant | Touring Sports 1,8 VVT-I T2 Selected Multidrive S 147HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 97.000 Km |
| Registreringsdato | 22/05/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1798 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 15.6 |
| Totalvægt | 2020 kg |
| Længde | 4780 cm |
| Bredde | 1810 cm |
| Højde | 1480 cm |
| Nummerplade | EF20996 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5405302 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00