259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL UR Premium 294HK 5d Aut. |
| Kilometer | 74.866 Km |
| Registreringsdato | 01/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Absolute Black |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2605 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | DS87307 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5429313 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, 12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El komfortsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i forruden, 19" Alufælge, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, 6 Airbags, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Isofix, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00