239.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | S-Cross |
| Variant | 1,5 Hybrid Adventure Hybrid AGS 102HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 23.000 Km |
| Registreringsdato | 19/03/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1462 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølv |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DY80832 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5405306 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, App integration, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, El-spejle med varme, 17" Alufælge, Udvendig temperaturmåler, Sædevarme for, Parkeringssensor for/bag, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Nøglefri start, Multifunktionsrat, Kørecomputer, Regnsensor, 12V udtag, Fuld LED forlygter, Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Glastag, Læderrat, Panorama El-soltag, Højdejusterbart førersæde, 360° kamera, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Selealarm, Isofix |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00