289.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Premium 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 9.333 Km |
| Registreringsdato | 01/11/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Yellow metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 65.2 |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 961527 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5436352 |
| 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 20" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Glastag, Panoramatag, B&O audio |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00