299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Tourneo Courier |
| Variant | EL Titanium 136HK Aut. |
| Kilometer | 1.500 Km |
| Registreringsdato | 26/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 2250 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1817 cm |
| Nummerplade | ES56007 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5355528 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Navigation, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 17" Alufælge, Anhængertræk, Indfarvede kofangere, Mørktonede ruder bag, Skydedør højre side uden rude, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Type-2 ladekabel |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00