214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Variant | 1,3 MHEV Mild hybrid Premium Edition X-Tronic 158HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 74.150 Km |
| Registreringsdato | 13/09/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | RFC Blå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1985 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | DC35298 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3491181 |
| Max bugsering (uden bremser) | 725 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Ratgearskifte, Sædevarme for, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn, Rat m. varme, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Skiltegenkendelse |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00