123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | 1,0 T-GDI Life+ 120HK 5d 6g |
| Kilometer | 78.000 Km |
| Registreringsdato | 12/10/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blue Lagoon Metalic |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | CV32501 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2931016 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 12V udtag, Aircondition, App integration, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Anhængertræk, LED kørelys, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Selealarm, Selestrammer, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00