189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Ceed |
| Variant | SW 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Upgrade DCT 141HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 26/02/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 42.2 |
| Totalvægt | 2030 kg |
| Længde | 4605 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1465 cm |
| Nummerplade | DR36781 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5300609 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, City steering, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Elruder for, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Udvendig temperaturmåler, 17" Alufælge, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Antispin, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, Service overholdt, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00