87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 |
| Variant | 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d |
| Kilometer | 44.000 Km |
| Registreringsdato | 01/09/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Rød |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 26.2 |
| Totalvægt | 1540 kg |
| Længde | 3996 cm |
| Bredde | 1749 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | CV25292 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5381067 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 17" Alufælge, Helårshjul, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, Isofix, Selealarm, Selestrammer |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00