299.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Tourneo Courier |
| Variant | EL Titanium 136HK Aut. |
| Kilometer | 1.150 Km |
| Registreringsdato | 26/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Solar Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 52.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2250 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1817 cm |
| Nummerplade | 959895 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5322750 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 17" Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Type-2 ladekabel |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00