299.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL UR Premium 294HK 5d Aut. |
| Kilometer | 39.861 Km |
| Registreringsdato | 07/02/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2605 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | DZ20243 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426090 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Aircondition, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Multifunktionsrat, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, 360° kamera, B&O audio, Service overholdt, Ikke ryger, Automatisk op-/nedblænding, Radio, ESP, Førerovervågning med advarsel, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00