94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | Aygo |
| Variant | 1,0 VVT-I X-Press 72HK 5d |
| Kilometer | 43.200 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1240 kg |
| Længde | 3465 cm |
| Bredde | 1615 cm |
| Højde | 1460 cm |
| Nummerplade | DC24669 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5432176 |
| 12V udtag, Bakkamera, Elruder for, Fartpilot, Klimaanlæg, Auto hold, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00