129.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium Start/Stop 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 56.000 Km |
| Registreringsdato | 16/12/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 27.5 |
| Totalvægt | 1685 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | CX47376 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5433329 |
| Max bugsering (uden bremser) | 605 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Sædevarme for, Alufælge, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Selealarm, 6 gear, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00