214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Long Range AWD 498HK Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 14/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Blågråmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 2232 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | DZ63994 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439627 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 910 kg |
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00