169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Vitara |
| Variant | 1,4 Boosterjet Mild hybrid Active 129HK 5d 6g |
| Kilometer | 90.000 Km |
| Registreringsdato | 04/08/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1373 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1770 kg |
| Længde | 4175 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1610 cm |
| Nummerplade | DB78334 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5383509 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Apple CarPlay, App integration, Android Auto, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 17" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, Isofix, Selestrammer, Selealarm |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00