123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | S-Cross |
| Variant | 1,0 Boosterjet Exclusive 112HK 5d |
| Kilometer | 117.000 Km |
| Registreringsdato | 21/03/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1730 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DR50487 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5399227 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Bakkamera, Bluetooth, AUX stik, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Fjernbetjent centrallås, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 18" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Armlæn, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Splitbagsæde, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00