119.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,0 EcoBoost Titanium Nordic 125HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 83.860 Km |
| Registreringsdato | 20/12/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.6 |
| Totalvægt | 1905 kg |
| Længde | 4378 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1454 cm |
| Nummerplade | DZ49167 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5425569 |
| Max bugsering (uden bremser) | 685 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Multijusterbart rat, Auto hold, Isofix, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00