139.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,0 EcoBoost ST-Line 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 22/10/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Desert Island Blue |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1855 kg |
| Længde | 4378 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1454 cm |
| Nummerplade | CR12962 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2726374 |
| Max bugsering (uden bremser) | 660 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Vejbaneassistent, Automatisk nødbremsesystem, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Elruder for, Fartpilot, Isofix, Alufælge, Tågelygter, ESP, ABS, Airbag, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Antispin, El-spejle med varme, Radio, 12V udtag, El-håndbremse, Håndfri telefon, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Start/stop-system, Sænket undervogn, Metallak, 7 Airbags, 18" Alufælge, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Multijusterbart rat, Aut. nedblændeligt bakspejl, Fartpilot adaptiv, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Semi-automatisk parkering, Automatisk nødopkald, Lyssensor, Dæktrykssensor, Ikke ryger, DAB radio, Elruder for/bag, Klimaanlæg, Infocenter, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Stofindtræk |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00