169.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Performance AWD 513HK Aut. |
| Kilometer | 101.000 Km |
| Registreringsdato | 27/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Rød |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 66.9 |
| Totalvægt | 2232 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | CX32198 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5452291 |
| 20" Alufælge, App integration, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Bagagerumsdækken, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, 1 ejer, Service overholdt, Læderkabine |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00