129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 208 |
| Variant | 1,2 PureTech Allure Pack 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 19/09/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sølv |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1595 kg |
| Længde | 4055 cm |
| Bredde | 1765 cm |
| Højde | 1435 cm |
| Nummerplade | DX14695 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5397841 |
| Max bugsering (uden bremser) | 580 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, El-foldbare spejle m. varme, Mirror link, Parkeringssensor bag, Nøglefri døre, Nøglefri start, Musikstreaming via bluetooth, Sædevarme for, Stemmebetjening, 16" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Alufælge, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Multijusterbart rat, ESP, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00