339.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 01/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | 961727 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5445077 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Harmon Kardon anlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Parkerings assistent, Regnsensor, Sædekøling, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, USB-C tilslutning, Ventilerede sæder , Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Auto hold, Antispin, Airbag, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Elektrisk parkeringsbremse, Type-2 ladekabel |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00