339.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 01/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Mørkegrå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | 961728 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5445085 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-justerbar lændestøtte, El-håndbremse, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Radio, Sædevarme for, Sædekøling, USB-C tilslutning, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, Varme i forruden, Ventilerede sæder , LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Startspærre, Skiltegenkendelse, Selealarm, ABS, Airbag, Auto hold, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Type-2 ladekabel |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00