137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Vignale 140HK 5d |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 25/06/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.4 |
| Totalvægt | 1670 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | DD97402 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2620266 |
| Max bugsering (uden bremser) | 565 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, App integration, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Nøglefri døre, Nøglefri start, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkerings assistent, Sædevarme for, Radio, Stemmebetjening, Trådløs mobilopladning, 17" Alufælge, LED kørelys, Tonede ruder, Bagagerumsdækken, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Panoramatag, Rat m. varme, Soltag, Auto hold, Blindvinkelassistent, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Nyserviceret, Leveres nysynet, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00