199.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mondeo |
| Variant | 2,0 HEV Hybrid Titanium 187HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 17.000 Km |
| Registreringsdato | 09/06/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1999 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Magnetic Grey |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 25.0 |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4867 cm |
| Bredde | 1911 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | CR17300 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2679507 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, 16" Alufælge, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selestrammer, Selealarm, 1 ejer, Service overholdt, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00