94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 |
| Variant | 1,2 PureTech Le Mans 83HK 5d |
| Kilometer | 52.500 Km |
| Registreringsdato | 27/08/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Artense Metallak |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1540 kg |
| Længde | 3996 cm |
| Bredde | 1749 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | CY30066 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3446529 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| 12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Fartpilot, Klimaanlæg, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Alufælge, LED kørelys, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Selealarm, Selestrammer |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00