124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Ceed |
| Variant | 1,4 T-GDI GT-Line DCT 140HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 136.000 Km |
| Registreringsdato | 11/07/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1353 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.6 |
| Totalvægt | 1850 kg |
| Længde | 4310 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1442 cm |
| Nummerplade | DV74810 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5414925 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1410 kg |
| Aircondition, Android Auto, 12V udtag, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Sportssæder, 17" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, LED kørelys, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00