169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Variant | 1,6 T-GDI Trend 177HK 5d 6g |
| Kilometer | 96.000 Km |
| Registreringsdato | 20/05/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1591 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 13.7 |
| Totalvægt | 2120 kg |
| Længde | 4475 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | CJ95865 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5418981 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1900 kg |
| Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Aftageligt træk, Service overholdt, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00