173.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Passat |
| Variant | Variant 1,5 TSI EVO ACT Highline Premium DSG 150HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 147.000 Km |
| Registreringsdato | 20/05/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 17.3 |
| Totalvægt | 2060 kg |
| Længde | 4767 cm |
| Bredde | 1832 cm |
| Højde | 1516 cm |
| Nummerplade | DX14045 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5475726 |
| Max bugsering (uden bremser) | 730 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg, Massage i førersæde, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Delvis alcantara-kabine, Delkunstlæderindtræk, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Service overholdt, Start/stop-system |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00