174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,5 EcoBoost Titanium 150HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 84.000 Km |
| Registreringsdato | 17/03/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.6 |
| Totalvægt | 1980 kg |
| Længde | 4668 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1481 cm |
| Nummerplade | EM43673 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2785729 |
| Max bugsering (uden bremser) | 720 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-håndbremse, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Parkerings assistent, Opvarmet forrude, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 16" Alufælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Tagræling, Lygtevasker, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, 1 ejer, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system, LED forlygter, Automatgear, Helårshjul, Fartpilot adaptiv, Blindvinkelassistent, Infocenter, Anhængertræk, App integration, Automatisk op-/nedblænding, El-foldbare spejle, Elruder for, Fartpilot, Klimaanlæg, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Justerbart rat, Træthedsregistrering |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00