99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 108 |
| Variant | 1,0 e-Vti Final Edition 72HK 5d |
| Kilometer | 22.000 Km |
| Registreringsdato | 21/01/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Champagne Grøn Metal |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1240 kg |
| Længde | 3475 cm |
| Bredde | 1615 cm |
| Højde | 1460 cm |
| Nummerplade | CM22158 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426952 |
| 12V udtag, AUX stik, Bakkamera, El-spejle, Fartpilot, Klimaanlæg, Kopholder, Android Auto, Apple CarPlay, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, USB stik, Sædevarme for |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00