179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Swift |
| Variant | 1,2 Dualjet Mild hybrid Exclusive AEB CVT 83HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 12.800 Km |
| Registreringsdato | 20/04/2023 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 1197 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1375 kg |
| Længde | 3845 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1505 cm |
| Nummerplade | EC94624 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428025 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Infocenter, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Sædevarme for, 16" Alufælge, LED forlygter, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Selealarm, Vejbaneassistent, 1 ejer |
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00